Latvijā veidoto seriālu TUR ekskluzīvi skatīties varēs arī internetā
13. Sep., 2019 Foto: Publicitātes

Latvijā veidoto seriālu TUR ekskluzīvi skatīties varēs arī internetā

Otrdien, 17. septembrī, pie televīzijas skatītājiem nonāks jaunais LMT oriģinālseriāls TUR, kas ir pirmais Latvijā veidotais seriāls par attiecībām virtuālajā un reālajā pasaulē. Bet tiem, kuri nevēlas gaidīt, tiek piedāvāta ekskluzīva iespēja seriālu noskatīties  internetā vēl pirms citiem!

Ikviens interesents, kurš vēlas noskatīties seriāla “Tur” aktuālās sērijas vēl pirms tās kļūst pieejamas LMT Viedtelevīzijā, tiek aicināts pieteikties seriāla priekšskatījumam interneta vietnē https://www.lmt.lv/lv/tur-pirmie. Visi, kuri būs pieteikušies, piecas pirmdienas pēc kārtas, sākot no 16.septembra, savā e-pastā saņems saiti uz aktuālajām divām seriāla sērijām, kas būs aktīvas skatījumam 24h no to saņemšanas brīža.

Seriālā “Tur” attiecības virtuālajā un reālajā pasaulē desmit sērijās izdzīvos Latvijā iemīļoti aktieri Artūrs Skrastiņš, Regnārs Vaivars, Ģirts Jakovļevs, jaunais talants Kārlis Kuršķis, kā arī aktrises Ilva Centere, Ināra Slucka, Maija Arvena, Kristīne Krūze.

Līdzās abu galveno varoņu Gundegas (Ilva Centere) un Raimonda (Regnārs Vaivars) mīlasstāstam, seriālā risināsies arī spraigi notikumi IT uzņēmumā, kurā strādā galvenā varone, un būtiska loma sižeta attīstībā būs mākslīgajam intelektam. Intrigu un personīgo ambīciju piesātinātajā darba vidē savus noteikumus diktēs uzņēmuma vadītāja - racionālā vizionāre Una (Ināra Slucka), bet Gundegas apbrīnu un simpātijas centīsies iekarot viņas kolēģis Ēriks (Artūrs Skrastiņš). Tāpat jaunajā seriālā skatītāji sastaps Gundegas dzīvesgudro un aso vectēvu - Ģirtu Jakovļevu, labāko draudzeni kriminālpolicisti - Kristīni Krūzi, kā arī virkni sabiedrībā pazīstamu cilvēku – dziedātājus Žoržu Siksnu un Olgu Rajecku, komiķi Jāni Skuteli, radio dīva Sandru Glāzupu, mūziķi un grupas “Borowa MC” dalībnieku Aigaru Runči, TV seju Mārtiņu Spuri un citus. 

Seriāla treileris: https://youtu.be/iiVeYFegjrQ

Seriāla režisors ir Uldis Cipsts, bet scenārija autori – dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce un aktieris Artūrs Dīcis. Tāpat pie scenārija strādājis arī pieredzējušais fantāzijas seriālu autors Aleksejs Karaulovs.