Šodien pie skatītājiem nonāk jaunais latviešu seriāls TUR
17. Sep., 2019 Foto: Publicitātes

Šodien pie skatītājiem nonāk jaunais latviešu seriāls TUR

Šodien, 17. septembrī, pirmizrādi LMT Viedtelevīzijā piedzīvo jaunais pašmāju oriģinālseriāls TUR, kas ir pirmais Latvijā veidotais seriāls par attiecībām virtuālajā un reālajā pasaulē. Savukārt vakar, klātesot seriāla aktieriem, radošajai komandai un viesiem, notika īpašs pirmo divu seriāla sēriju priekšskatīšanās seanss.  

Seriāla “Tur” desmit sērijās dažādu attiecību līkločus izdzīvos aktieri Artūrs Skrastiņš, Regnārs Vaivars, Ģirts Jakovļevs, Kārlis Kušķis, aktrises Ilva Centere, Ināra Slucka, Maija Arvena, Kristīne Krūze, kā arī virkne sabiedrībā pazīstamu cilvēku – dziedātājs Žoržs Siksna un Olga Rajecka, komiķis Jānis Skutelis, radio dīva Sandra Glāzupa, mūziķis un grupas “Borowa MC” dalībnieks Aigars Runčis, TV seja Mārtiņš Spuris un citi. 

Svinot seriāla nonākšanu pie skatītājiem, vakar LMT Brīvības centrā notika īpašs seriāla pirmo divu sēriju priekšskatīšanās seanss, kurā starp aicinātajiem viesiem un radošās komanda dalībniekiem bija sastopami arī seriālā redzamie aktieri Kārlis Kušķis un Maija Arvena, komiķis Jānis Skutelis un dziedātāja Olga Rajecka u.c.

Seriāls no šodienas skatāms LMT Viedtelevīzijā. Tajā, līdzās abu galveno varoņu Gundegas (Ilva Centere) un Raimonda (Regnārs Vaivars) mīlasstāstam,  risināsies arī spraigi notikumi IT uzņēmumā, kurā strādā galvenā varone, un būtiska loma sižeta attīstībā būs mākslīgajam intelektam. Intrigu un personīgo ambīciju piesātinātajā darba vidē savus noteikumus diktēs uzņēmuma vadītāja - racionālā vizionāre Una (Ināra Slucka), bet Gundegas apbrīnu un simpātijas centīsies iekarot viņas kolēģis Ēriks (Artūrs Skrastiņš).

Tāpat interesenti aicināti seriālu skatīties interneta vietnē. Piesakies un  katru pirmdienu līdz 14.oktobrim savā e-pastā saņem saiti uz aktuālajām divām seriāla sērijām. Vairāk informācijas un pieteikšanās: https://www.lmt.lv/lv/tur-pirmie.

Seriāla treileris: https://youtu.be/iiVeYFegjrQ

Seriāla režisors ir Uldis Cipsts, bet scenārija autori – dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce un aktieris Artūrs Dīcis. Tāpat pie scenārija strādājis arī pieredzējušais fantāzijas seriālu autors Aleksejs Karaulovs. Vairāk informācijas par seriālu: tur.lmt.lv