Video: seriāla TUR aizkadrā - aktrise Ilva Centere
23. Sep., 2019 Foto: Publicitātes

Video: seriāla TUR aizkadrā - aktrise Ilva Centere

Otrdien, 17. septembrī, pie televīzijas skatītājiem nonāks jaunais LMT oriģinālseriāls TUR, kas ir pirmais Latvijā veidotais seriāls par attiecībām virtuālajā un reālajā pasaulē. Sagaidot jaunā seriāla TUR pirmizrādi, LMT Viedtelevīzija piedāvā iepazīt galvenās varones atveidotāju Ilvu Centeri seriālā un dzīvē, kā arī ielūkoties filmēšanas aizkulisēs, paziņojumā medijiem informē pārstāvji.

 

Seriālā “Tur” attiecības virtuālajā un reālajā pasaulē desmit sērijās izdzīvos Latvijā iemīļoti aktieri Artūrs Skrastiņš, Regnārs Vaivars, Ģirts Jakovļevs, jaunais talants Kārlis Kušķis, kā arī aktrises Ilva Centere, Ināra Slucka, Maija Arvena, Kristīne Krūze.

 

Līdzās abu galveno varoņu Gundegas (Ilva Centere) un Raimonda (Regnārs Vaivars) mīlasstāstam seriālā risināsies arī spraigi notikumi informācijas tehnoloģiju uzņēmumā, kurā strādā galvenā varone, un būtiska loma sižeta attīstībā būs mākslīgajam intelektam.

 

“Tur” galvenās varones Gundegas atveidotāja aktrise Ilva Centere atzīst, ka viņai ir zināma līdzība ar apņēmīgo un mērķtiecīgo Gundegu. Seriāla režisors Uldis Cipsts piekrīt, ka Ilva ir līdzīga atveidotajam tēlam, un atzīst, ka Gundega ir līdz šim gribasspēka ziņā spēcīgākais tēls, ko viņš ir filmējis. Tāpat uzzināsim, ko par saviem tēliem domā “Tur” aktieri Artūrs Skrastiņš, Ināra Slucka, Maija Arvena, Kārlis Kušķis un Kristīne Krūze-Hermane.

 

Seriāla “Tur” aizkadru stāstu sērijā kopumā būs astoņi video par tā galvenajiem varoņiem un filmēšanas aizkulisēm.
“Tur” aizkadru video ir skatāmi arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā.